Blocs amics

Els meus blocs de referència

El bloc d’en Duran: http://www.duranilleida.cat

El bloc d’en Pau Solanilla: http://pausolanilla.blogspot.com

El bloc d’en Gerard Ardanuy: http://www.gardanuy.blogspot.com

El bloc d’en Miquel Iceta: http://www.iceta.org

El bloc d’en Carles Agustí: http://carlesagusti.blogspot.com

El bloc de l’Abraham Clotet: http://desdelared.blogspot.com. Futbol, Barça. I més futbol.

El bloc de l’Albert Medran: http://www.albertmedran.com. Un bon bloc sobre comunicació política.

Blocs de la gent d’Unió

La blogosfera d’Unió: http://www.unio.org/blogosfera/blogosfera.asp

El bloc de Xavier Bofill: http://agorajove.blogspot.com

El bloc d’Aina Cabot: http://unarealutopia.blogspot.com

El bloc de Jordi Casas: http://jordicasasbedos.wordpress.com

El bloc d’en Jordi Cerdà: http://jordicerda.blogspot.com

El bloc d’en Ramon Espadaler: http://ramonespadaler.blogspot.com

El bloc de Josep Maria Guinart: http://jmguinart.blogspot.com

El bloc de Titon Laïlla: http://titonlailla.blogspot.com

El bloc de Marta Llorens: http://martallorens.cat

El bloc d’en Pep Moliné: http://pepmoline.wordpress.com

El bloc de Josep Maria Pelegrí: http://josepmariapelegri.wordpress.com

El bloc de Joana Ortega: http://joanaortega.wordpress.com

El bloc d’en Xevi Ribera: http://xeviribera.blogspot.com

El bloc de l’Albert Riera: http://esco104.blogspot.com

El bloc de Xavi Roca: http://xrocabas.blogspot.com

El bloc de Fèlix Rodríguez Fandos: http://felixrodriguezfandos.blogspot.com

El bloc d’Oriol Rodríguez i Yill: http://iaixonopotser.blogspot.com

El bloc de Meritxell Ruiz: http://meritxellruiz.blogspot.com

El bloc d’en Carles Sala: http://blocs.tinet.cat/blog/carles-sala-roca

El bloc d’en Josep Sánchez Llibre: http://sanchezllibre.cat/

El bloc d’en Salvador Sedó: http://salvadorsedo.wordpress.com

El bloc de l’Enric Simó: http://enric-simo.blogspot.com

El bloc d’en Jordi Subirana: http://www.jordisubirana.cat

El bloc d’en Rafael de Yzaguirre: http://deyzaguirre.blogspot.com

Altres blocs amics

El bloc d’en Jordi Xuclà: http://xucla.blogspot.com

El bloc d’en Carles Campuzano: http://carlescampuzano.blogspot.com

El bloc d’en Carles Mas: http://carlesmas.blogspot.com

El bloc d’en Ramon Minoves: http://ramonminoves.blogspot.com

Anuncis

Deixa un comentari

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

Esteu comentant fent servir el compte WordPress.com. Log Out / Canvia )

Twitter picture

Esteu comentant fent servir el compte Twitter. Log Out / Canvia )

Facebook photo

Esteu comentant fent servir el compte Facebook. Log Out / Canvia )

Google+ photo

Esteu comentant fent servir el compte Google+. Log Out / Canvia )

Connecting to %s

%d bloggers like this: